Zářivé zápěstí

23. června 2017 v 17:45 | Michalkla |  Diary
V dnešní době má snad každá dívka náramek Pandora. Ani já nejsem výjimkou. Avšak trvalo mi, než jsem si našla cestu k těmto nesmyslně drahým malým korálkům.


Náramek a první přívěsek jsem dostala za maturitu. Náramek jsem si vybrala Pavé srdce.
Přívěsek měla maminka už předem vybraný, dostala jsem sovičku Absolvent. Je to sova, která má symbolizovat moudrost. Neměla jsem sice samé jedničky, ale maturitu jsem hravě zvládla.
Ani pořádně nevím kdy, ale sama jsem si koupila první klip Květy. V katalogu se mi nelíbil, ale jak jsem ho viděla naživo, věděla jsem, že musí být můj. Chtěla jsem si koupit ještě jeden klip, avšak ten se přestal těsně před mou cestou do Pandory vyrábět.
Jelikož jsem Michaela, tak v říjnu následoval můj svátek. Opět od maminky jsem dostala přívěsek Písmeno M. Miluji své jméno, proto jsem si tento dárek zamilovala.
Náramek mi přišel neúplný a jednou, když jsem šla kolem Pandory, zaujal mě další klip. Tentokrát jsem si koupila klip Opeřený.
V prosinci následovaly moje narozeniny. Od přítele jsem dostala Mírumilovnou pandu, po které jsem pokukovala už hodně dlouho. Je to náš společný symbol, něco, co nás spojuje. Od rodičů jsem dostala bezpečnostní řetízek Srdce, přívěsek znamení Střelce a přívěsek Prosinec. (Asi jsem byla hodná. Smějící se)
Teď po roce od koupení první Pandory považuji náramek za "úplný". Dostala jsem za úspěšně zakončený první ročník od maminky a tatínka přívěsek, který jsem již dlouho chtěla Královská koruna.
Chtěla jsem, aby náramek byl jen o mně, aby na něm bylo to, co mám nejvíce ráda. Tatínek mi říká Růženko, proto ta korunka. Teď se možná ptáte, jak mě může symbolizovat moudrá sova, popravdě taky si nejsem jistá odpovědí. Smějící se
Jediné, co bych náramku vytkla je barva. Já milovnice růžové, mám náramek do modra. Ano, náramek je spíše neutrální, proto se hodí ke všemu. Jestli ještě někdy nějakou Pandoru budu mít, určitě tentokrát sáhnu po růžové.
A proč jsem napsala tento článek? Protože vím, že jistě spousta z vás hledá inspiraci, ať už co koupit dceři k maturitě či jiné významné události. Nebo vás jen zajímá, jak přívěsky vypadají naživo.

Máte i vy svou Pandoru?
Určitě mi napište do komentářů, jaké kombinace se líbí vám. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vlastníš náramek Pandora?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama